Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Маса=16г, Число молекул=3,01*10²³, Кількість речовини=0,5 моль.
Объяснение:
решение на фото
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад