• Предмет: Литература
  • Автор: tatanaivanilova7
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

помогите пожалуйста с домашними задание, очень нужно ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: shafranovivan228
0

Відповідь:

1."Система образів роману «Пані Боварі. (це-автор).

2.Соціально-психологічний роман.

3.Принцип айсбергу»

4.Гюстав Флобер – письменник і відлюдник, творець сентиментальної Емми Боварі та містичного Святого Антонія, творець магічної «Саламбо» та навмисно банальних «Бувар і Пекюше». Людина, яка писала повільно – по пів сторінки на день, перечитуючи кожне слово вголос, вслухаючись у їхнє звучання. Людина, чия проза не менш складно перекладна, ніж поезії його сучасника Шарля Бодлера. Флобер є класиком французької реалістичної прози, але водночас він є творцем містичних, сюрреалістичних і навіть магічних романів. Це була людина, яка хотіла розчинитися у своїх власних текстах, стати невидимою за лаштунками шедевру, який він створював. Читомо записало конспект подкасту Kult: Podcast, у якому Тетяні Огарковій про письменника розповів Володимир Єрмоленко.

Сьогодні рівно 200 років із його дня народження, і нам приємно пригадати, чим саме він може бути цікавим сьогодні.

5.У розвитку драматичної дії, як ми встановили, мають значення не тільки події, що відбуваються, але головним чином дії і вчинки персонажів.

Події в драматичній дії є якоюсь акцією, що викликає відповідні дії і вчинки персонажів. Вчинки, в свою чергу, виступають як реакція на ситуацію, що склалася і процес руху до певної мети.

Кожна подія п'єси викликає у персонажа певне ставлення і певну оцінку. У момент оцінки цієї події у героя з'являється потреба щось зробити. Цю потребу Станіславський називав "хотіння".

У процесі оцінки події герой осмислює те, що сталося, як би вивчає ситуацію і тут же складає план дії. В його уяві виникає кілька варіантів можливих дій у відповідь, і потреба щось зробити моделюється в ціль. Коли в процесі оцінки герой зіставив всі варіанти можливих дій і вибрав кращий з його точки зору варіант, він починає дію. Цей момент вибору кращого варіанту дії ми називаємо рішенням.

6."Чорна рада",Пантелеймон Куліш.

7.РОМАН ГУСТАВА ФЛОБЕРА «ПАНІ БОВАРІ». Я незнаю деталей!

8.Прообач але я незнаю! Мені дуже шкода.

Пояснення:

Вас заинтересует