• Предмет: Психология
  • Автор: 1410888
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Практичне завдання
Прокоментуйте наступну думку. Наведіть принаймні п’ять доказів «за» і «проти» цієї думки.
Психологія – це не наука, а життєва практика! Подивіться на таксистів, офіціантів, гадалок, убогих – чим не психологи? Викликати довіру, вчасно зорієнтуватись на ваші слова й стан, змусити відкритись, повірити, довіритись, відгадати ваш настрій, соціальне становище, особливості характеру, а потім скористатись усім цим – тут і «справжнім» психологам є чому повчитись!

Ответы

Ответ дал: yangin
1

ЗА:

1. Значна частина психологічних досліджень проводиться за допомогою наукового методу, який передбачає спостереження та експерименти, щоб перевірити, чи є певні теорії правдивими чи спростованими.

2. Багато професійні психологи використовують різні теоретичні підходи з різних шкіл психології для того, щоб найкращим чином обслуговувати своїх пацієнтів.

3. Психологія має багато застосувань у повсякденному житті, наприклад, допомагає людям краще розуміти свої емоції та справлятися зі складними ситуаціями.

4. Деякі з методів, що використовуються психологами, наприклад, когнітивно-поведінкова терапія, довели свою ефективність в лікуванні психічних захворювань.

5. Психологи часто співпрацюють з іншими фахівцями, такими як психіатри, соціальні працівники та сімейні терапевти, щоб забезпечити комплексне обслуговування клієнтів.

ПРОТИ:

1. Хоча деякі методи, які використовують психологи, можуть бути корисними, існує також значна кількість анекдотичних доказів, які говорять про те, що в певних ситуаціях вони можуть бути неефективними або навіть шкідливими.

2. Незважаючи на свої потенційні переваги, психологія може вважатися суб'єктивною, оскільки вона спирається на думки та інтерпретації, а не на об'єктивні дані чи факти для діагностики та лікування захворювань чи поведінки.

3. Можуть виникати етичні проблеми, пов'язані із застосуванням психології на практиці, особливо при розгляді таких питань, як конфіденційність пацієнта або Інформована згода на плани лікування, що в деяких випадках може призвести до зловживання або перевищення повноважень.

4. Значна частина психологічних досліджень не дає результатів, які приймаються всіма вченими; наприклад, деякі психологічні дослідження засновані на спостереженнях з невеликим розміром вибірки або неконтрольованих експериментах, які не завжди можуть точно передбачити результати для великих груп населення, схильних до певних явищ, таких як поведінка і психічні розлади.

5 .Психологія, можливо, розглядається як більш зосереджена на індивідуумі, тоді як наука більше зосереджується на наукових знаннях, що оточують Природничі науки, які іноді можуть суперечити один одному, створюючи розрив між ідеями.

Вас заинтересует