• Предмет: История
  • Автор: diishxhjddbdhdhhdhdx
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Розкажіть про «світову політику» Німеччини наприкінці XIX — на початку XX ст.

Ответы

Ответ дал: Pleasehelpme2612
1

Ответ:

Перехід Німеччини до «світової політики»

Наприкінці XIX ст. в Німеччині активно поширювалась імперська ідея колоніальних загарбань, створення потужної армії та військово-морського флоту.

Однією з найважливіших ознак Німецької імперії була мілітаризація суспільного життя країни. Імператор Вільгельм II намагався надолужити згаяний О. фон Бісмарком час у завоюванні колоній і вважав своєю високою місією забезпечення Німеччині світового панування.

Особливо його цікавили Схід і Балкани, куди мав спрямовуватися «Drang nach Osten» («похід на схід»). У своїх планах він спирався на доктрину «пангерманізму», згідно з якою німці мають «історичне право» панувати над іншими народами. Пангерманісти закликали проводити політику сили щодо інших держав, створювати потужні флот та армію, готуватися до війни за переділ світу.

Объяснение:

нашла в інтернеті


diishxhjddbdhdhhdhdx: спасибо !!
Ответ дал: lolobrot34
1

Ответ:Німеччина кінця 19-го та початку 20-го століття була державою, яка швидко індустріалізувалася та розвивалася. Під керівництвом канцлера Отто фон Бісмарка Німеччина стала домінуючою силою на європейському континенті та уклала союзи з Австро-Угорщиною та Італією, відомі як Троїстий союз. Проте зростання могутності та агресивність Німеччини почали спричиняти напругу в стосунках з іншими європейськими державами, зокрема з Великобританією та Францією. Ця напруженість разом зі складною мережею альянсів зрештою призвела до початку Першої світової війни в 1914 році. Після війни Німеччина була змушена взяти на себе відповідальність за конфлікт і сплатити значні репарації, що призвело до політичної та економічної нестабільності, що сприяло до підйому нацистської партії і, зрештою, до Другої світової війни

Объяснение:

Вас заинтересует