• Предмет: Химия
  • Автор: natavishnyakova87
  • Вопрос задан 1 год назад

Обчисліть, якій кількості речовини відповідають 390,5 г СаСІ2.
будь ласка
пожалуйста
6 хв


Аноним: привіт, напиши мені в інсту, кину відповідь, annacosovska, я з зеленою авою

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

M(СаСІ2) = 40 + 35 * 2 = 110 г/моль

n(СаСІ2) = m(СаСІ2)/M(СаСІ2) = 390,5/110 = 3,55 моль

Вас заинтересует