1) m = 18 кг, V = 0,02 м↑3
2)m = 140г, p = 700 кг/м↑3
3) V = 10 м↑3 , p = 2,5 г/см↑3
допоможіть будь ласка це 7 класс
срочно!
Ответы
Ответ дал:
0
1) дано:
m=18 кг
V =0.02 м³
р-?
решение:
р=m/V=18/0.02=900 кг/м³
ответ: р=900 кг/м³
2)дано :
m=140 г = 0.14 кг
p= 700 кг/м³
V-?
решение :
V=m/p= 0.14/700=0.0002 м³
ответ : v= 0.0002 м³
3) v=10 м³
р=2.5 г/см³=2500 кг/м³
m-?
решение:
m=pV=2500*10=25000 кг
ответ: m =25000 кг
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад