Відносна густина пари речовини за вуглекислим газом дорівнює 2,09.
Знайдіть молярну масу речовини.
ПОВНУ ВІДПОВІДЬ
Аноним:
привіт, напиши мені в інсту, кину відповідь, annacosovska, я з зеленою авою
Ответы
Ответ дал:
3
D(речовини).CO2. = 2,09
M(речовини) = D(речовини).CO2. × M(CO2) = 2,09 × 44 = 92 г/моль
Помогите пожалуйста:)
Вас заинтересует
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад