Яким буде атмосферний тиск на вершині гори , висота якої 2000м, якщо біля її підніжжя(0м) він становить 740мм.рт.ст.? поможіть меня будь ласка з задачою
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
з кожним підняттям на 100 м ат.тиск знижується на 10 мм.рт.ст.
2000/100=20
20×10=200
740-200=540
Відповідь: ат. тиск на висоті 2000 м буде становити 540 мм.рт.ст.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад