• Предмет: Химия
  • Автор: aleksandraabakumova2
  • Вопрос задан 1 год назад

Порція деякої газуватої сполуки масою 6,4 г займає об'єм 2,24 л (н.у.). Обчисліть молярну масу сполуки та її відносну густину за гелієм.​

Ответы

Ответ дал: kanaldljastrimov
4

Дано:

m = 6.4 г

V = 2.24л

M = ?

D(He) = ?


Решение:

M = m / n

n = V / 22.4 = 2.24 / 22.4 = 0.1 моль

M = 6.4 / 0.1 = 64 г/моль

D (He) = 64 / 4 = 16


aleksandraabakumova2: спасибо большое
aternosaternos523: Братан спасибо большое, выручил!!!
Вас заинтересует