Світланка купила в магазині два вида цукерок:одних -5/6 кг по 96 грн за 1 кг; а інших -7/12 кг по 72 грн за 1 кг.Яка загальна вартість покупки Світланки ?
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
122грн
Пошаговое объяснение:
1) 96:6*5=80грн
2) 72:12*7=42грн
3) 80+42=122грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад