Атмосферний тиск біля земної поверхні становить 730 мм рт. ст. Визначте, яким він буде з підняттям у гори на висоту 2000 м.
ПЖ МОЖЕТЕ ПОМОГТИ СКОРОЧЕНО НЕ РОЗПИСУВАТИ
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
З висотою атмосферний тиск знижується на 10 мм.рт.ст. з кожними 100 м висоти.
100 м - 10 мм.рт.ст
2000м - х мм.рт.ст
х = 2000 * 10 : 100 = 200 мм.рт.ст
730 - 200 = 530 мм.рт.ст тиск на висоті 2000 м
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад