• Предмет: Биология
  • Автор: Dimon2605555
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

ДАЮ 75 БАЛЛОВ ДОПОМОЖІТЬ, ЯКІ ЗАЛОЗИ ЇХ ВИРОБЛЯЮТЬ
Тропні гормони
Гормони росту
Вазопресин
Окситоцин
Мелатонін
Тироксин
Кальцитонін
Паратгормон
Тимозин
Інсулін
Глюкагон
Мінералкортикоїди
Глюкокортикоїди
Адреналін, норадреналін
Андрогени

Які залози їх виробляють

Ответы

Ответ дал: reger08
1

Ответ: 1. Більшість гормональних процесів регулюється гіпофізом, який виділяє тропні гормони, що регулюють діяльність інших залоз.

2. Соматотропін (соматотропний гормон, СТГ, гормон росту) — гормон, що виробляється аденогіпофізом (передньою долею гіпофізу).

3. Вазопресин виділяється із задньої долі гіпофіза у відповідь на зниження обсягу плазми, на збільшення осмотичного тиску плазми, і у відповідь на виділення холецистокініну у тонкому кишечнику.

4. Окситоцин – це гормон і нейромедіатор, який виробляє гіпоталамус і виділяє нейрогіпофіз.

5. Стабільну версію було перевірено 30 липня 2022. Мелатонін (лат. melas — чорний) — біогенний амін, один із нейрогормонів, які синтезуються в пінеалоцитах епіфіза (шишкоподібної залози) та в деяких периферійних тканинах. Формує циркадний ритм сну, досягаючи максимуму після півночі.

6. Загальний тироксин складається із вільного і зв'язаного з білками тироксину. Виробляється він фолікулярними клітинами щитовидної залози під контролем тиреотропного гормону.

7. Кальцитонін - гормон, який синтезується щитоподібною залозою і бере участь в регуляції кальцій-фосфорного обміну в організмі.

8.Опис аналізу: Паратгормон (ПТГ, паратиреоїдний гормон) – гормон, що має велике значення у регулюванні організмом рівня кальцію та фосфору. Виробляється паратиреоїдними залозами, які розташовуються на задніх поверхнях часток щитовидної залози.

9. Гормони тимуса

Залоза утворює кілька гормонів: тимозин гомеостатичний тимусний гормон тимопоетин І.

10. Синтез інсуліну в клітині

Інсулін синтезується у β-клітинах острівців Лангерганса підшлункової залози.

11. Глюкаго́н — гормон альфа-клітин острівців Лангерганса підшлункової залози.

12.Адреналі́н, також епінефри́н — гормон та медіатор мозкової речовини надниркових залоз, що входить до групи фізіологічно активних речовин — катехоламінів.

13. Норадреналі́н або норепінефрин — гормон мозкової речовини наднирників і нейромедіатор.

14. Андрогени — чоловічі статеві гормони. Виробляються головним чином насінниками, а також корою наднирників і яєчниками.

Объяснение:

Вас заинтересует