• Предмет: Химия
  • Автор: hp036032
  • Вопрос задан 1 год назад

5. Обчисліть об'єм (л) азоту (н.у.), у якому міститься 1,204.1025 молекул. Уважайте, що Na=6,02 - 1 23 моль-1. DRAMA 20 от 190 2015​

Ответы

Ответ дал: unezhewaoxnw6u
0

Відповідь:

Пояснення:

n(N2)= N/Na= 1,204×10²⁵/6.02×10²³=20моль
V(N2)=n×Vm=20×22.4=448л

Вас заинтересует