• Предмет: Литература
  • Автор: Braistar1337
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Твір щасливе життя за повістю гобсек​

Ответы

Ответ дал: Аноним
1

Відповідь:

Гобсек був людиною, яка жила в маленькому селі, оточеному природою. Він жив простим життям, працюючи фермером і проводячи час зі своєю родиною та друзями. Незважаючи на свій скромний спосіб життя, Гобсек завжди був задоволений і сповнений радості. Він дуже цінував красу навколишнього світу і проживав кожен день з почуттям вдячності.

Історія Гобсека вчить нас, що щастя полягає не в багатстві чи матеріальних благах, а в тому, щоб мати вдячне серце та цінувати красу світу навколо нас. Зосереджуючись на тому, що справді має значення, ми можемо жити щасливим життям незалежно від наших обставин.

На закінчення життя Гобсека нагадує нам, що ключ до щасливого життя полягає в тому, щоб цінувати те, що ми маємо, і знаходити радість у простих речах. Живучи теперішнім моментом і сприймаючи красу світу, ми можемо відчути справжнє щастя.


Аноним: Завтра Не могли бы мне помочь с химией пожалуйста умоляюю
Ответ дал: viktoria3410
1
У повісті "Гобсек" Бапьзак показав духовну сутність сучасного автору суспільства. На думку головного героя, "на землі немає нічого міцного, крім золота". Дійсно, буржуазна епоха возвеличила гроші, повіривши в їхню могутність, у лиху владу грошей. Головний герой повісті все своє життя присвятив їх накопиченню. Він без жалю приніс у жертву "золотому тельцю" всі інші радості життя, розтратив усі сили своєї душі, щоб стати одним з тих, хто "володіє світом".
Стряпчий Дервіль, міркуючи про долю свого сусіда Гобсека, задумується про цінності життя: "Невже усе зводиться до грошей"
У повісті немає прямої відповіді на питання, але є факти, які доводять, що не завжди в житті людини на першому місці стоять гроші.
От, наприклад, для самого Дервіля гроші є тільки засобом для досягнення інших цілей: можливості займатися улюбленою справою, жити гідно. Але "принижуватися через гроші не варто", — дійде висновку стряпчий. Адже за гроші все одно не купиш багатьох речей: здоров'я, дружби, вірності і відданості, кохання.
У повісті даний приклад кохання, що тримається тільки на грошах. Воно не приносить щастя Анастезі де Ресто і Максимові де Траю. Як тільки кінчаються гроші, Анастезі боїться втратити і Максима. Принижуючись перед Гобсеком, вона купує собі чергову порцію щастя.
Дервіль же і Фанні Мальво були щасливі, не маючи багатства. А сумлінне виконання своїх обов'язків для самого Дервіля було важливіше за гроші. Він здобув повагу в суспільстві як чесний юрист, якому можна довірити і гроші, і долі людей.
Вас заинтересует