• Предмет: Литература
  • Автор: usenovravsan791
  • Вопрос задан 4 месяца назад

К чему привело враньё Хлестакова? монолог
пожалуйста очень надо до завтра​

Ответы

Ответ дал: zloli6105
1

Ответ:У п'єсі Миколи Гоголя «Ревізор» персонаж Івана Хлестакова — нечесна людина, яка видає себе за ревізора, щоб обдурити заможних городян маленького містечка. Його брехня призводить до низки подій, які мають одночасно комічний і фарсовий характер.

Спочатку до брехні Хлєстакова всерйоз ставляться міська влада, яка вважає, що він насправді державний інспектор. Це призводить до сплеску активності, оскільки вони щосили намагаються підготуватися до його візиту і зробити місто максимально презентабельним. Чиновники стають все більш нервовими та параноїками, побоюючись, що їх викриють як корумпованих та некомпетентних людей, якими вони насправді є.

У міру того, як Хлестаков продовжує жити брехнею, він стає дедалі зухвалішим, вимагаючи подарунків та особливого відношення від міської влади. Він використовує свою хибну владу, щоб маніпулювати ними і залякувати їх, при цьому насолоджуючись почуттям сили і важливості, які дала йому його маскування.

Проте фарс, зрештою, закінчується, коли до міста прибуває справжній державний інспектор. Чиновники вражені, дізнавшись, що Хлєстаков не був інспектором, яким вони його вважали, і з жахом від шкоди, завданої його брехнею. Брехня призводить до низки комічних пригод і непорозумінь, оскільки чиновники щосили намагаються замити сліди і уникнути наслідків своїх дій.

На закінчення, брехня Хлестакова в «Ревізорі» призводить до ряду фарсових подій, які одночасно займають і змушують задуматися. Брехня підкреслює абсурдність людської поведінки та наслідки обману, а також є коментарем до корупції та некомпетентності тих, хто перебуває при владі.

Объяснение:

Вас заинтересует