Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
в азоті N2 кількістю речовини 1,5 моль міститься
N(молекул)=1,5*6,02*10²³=9,03*10²³моль⁻¹
N(атомів)=2*1,5*6,02*10²³=18,06*10²³моль⁻¹
Пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад