За 200 г вафель заплатили 39 грн, а за 300 г печива — 63 грн. Що дорожче, 1 кг вафель чи 1 кг печива,
і на скільки гривень?
Ответы
Ответ дал:
2
За умовою задачі відомо, що 200г вафель коштують 39 грн.
200 грамів це 1/5 кг
200х5= 1 кг, звідси
39х5= 195 (грн) заплатили за 1кг
Печиво:
Дано 300 грам, які коштують 63 грн, звідси:
63:3=21 (грн) коштують 100 грамів печива
21х10=210 (грн) коштує 1 кг печива
Отже, 1 кг печива дорожчий за 1 кг вафель
timabatsalay:
Дякую
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад