• Предмет: Математика
  • Автор: timabatsalay
  • Вопрос задан 1 год назад

За 200 г вафель заплатили 39 грн, а за 300 г печива — 63 грн. Що дорожче, 1 кг вафель чи 1 кг печива,
і на скільки гривень?

Ответы

Ответ дал: hitoryg
2

За умовою задачі відомо, що 200г вафель коштують 39 грн.

200 грамів це 1/5 кг

200х5= 1 кг, звідси

39х5= 195 (грн) заплатили за 1кг

Печиво:

Дано 300 грам, які коштують 63 грн, звідси:

63:3=21 (грн) коштують 100 грамів печива

21х10=210 (грн) коштує 1 кг печива

Отже, 1 кг печива дорожчий за 1 кг вафель


timabatsalay: Дякую
Вас заинтересует