За 10,2 кг яблук і 11,74 кг груш кухар заплатив 300 грн. Обчисліть
вартість 1 кг груш, якщо відомо, що 1 кг яблук коштує 15 грн.60 коп.
Срочнооо пж даю 50б
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1 кг груш стоит 12 грн
Пошаговое объяснение:
1)10,2 *15,6=159,12 грн -заплатили за яблоки
2)300-159,12=140,88грн - заплатили за 11,74 кг груш
3) 140,88:11,74= 12 грн - стоит 1 кг груш
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад