Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
М(повітря) = 29 г/моль
M(газу) = D(повітрям) * М(повітря) = 0,55 * 29 = 16 г/моль
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад