• Предмет: Информатика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 месяца назад

допоможіть мені з інформатикою!
дуде всхоже на геометрію
40 балів!!!!!​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: archie242
1

Відповідь:

1. Прокидаюся → умиваюся → снідаю → чищу зуби → одягаюся → виходжу з будинку → йду до автобусної зупинки → чекаю шкільний автобус → їду до школи → йду на уроки

2. Позначте на площині три точки А, В і С, причому так, щоб вони не лежали на одній прямій. З'єднайте отримані точки між собою відрізками АВ, ВС і СВ. У вас вийшов трикутник АВС - геометрична фігура, що має три сторони, три вершини і три кути. → знайдіть середину відрізка АВ. Для цього візьміть циркуль і проведіть два кола однакового радіуса, що дорівнює відрізку АВ, з центрами у вершинах А і В. Знайдіть точки перетину P і Q двох побудованих кіл. За допомогою лінійки побудуйте відрізок, кінцями якого будуть точки P і Q. Знайдіть шукану середину відрізка АВ - нею буде точка перетину сторони АВ з відрізком PQ. → знайдіть середини сторони ВС. Для цього візьміть циркуль і проведіть два кола однакового радіусу, що дорівнює відрізку ВС, з центрами у вершинах В і С. Знайдіть точки перетину H і G двох побудованих кіл. За допомогою лінійки побудуйте відрізок, кінцями якого будуть точки H і G. Знайдіть шукану середину відрізка BC - нею буде точка перетину сторони BC з відрізком HG. → знайдіть середини сторони СА. Для цього візьміть циркуль і проведіть два кола однакового радіуса, що дорівнює відрізку СА, з центрами у вершинах С і А. Знайдіть точки перетину M і N двох побудованих кіл. За допомогою лінійки побудуйте відрізок, кінцями якого будуть точки M і N. Знайдіть шукану середину відрізка СА - нею буде точка перетину сторони СА з відрізком MN. → побудуйте медіани трикутника. Для цього за допомогою лінійки та олівця проведіть відрізки, що з'єднують вершини трикутника із серединами протилежних сторін цього трикутника. У результаті правильно побудови медіани мають перетнутися в одній точці. → знайдіть центр трикутника. Ним буде точка перетину медіан. Центр трикутника ще по-іншому називають центром ваги.

3. Накреслити коло (або його частину) з центром у вершині кута так, щоб вона перетнула сторони кута. → заміряти циркулем відстань між точками перетину сторін кута з колом. → накреслити дві окружності (або їх частини) радіусом, отриманим в пункті 2, вершини яких знаходяться в точках перетину сторін кута з окружністю, отриманої в пункті 1. Ці дві окружності (або їх частини) повинні мати точку перетину всередині кута. → Провести промінь з вершини кута так, щоб він пройшов через точку перетину кіл, отриману в пункті 3. Цей промінь і буде бісектрисою кута.


Аноним: Дякую величезне!
Вас заинтересует