твір за комедією І.Карпенка -Карого"Сто тисяч""ВІЧНА ПРОБЛЕМА ВЛАДИ ГРОШЕЙ".

Ответы

Ответ дал: kirilzajnchkovskij
1

Один раз

людина зіткнулася з проблемою. Як виміряти цінності матеріального світу? Як оцінити працю та цінність внеску людини в загальний добробут? Тоді людина винайшла гроші.

Котрий

У більшості людських винаходів гроші є великим благом і великим злом водночас. Для початку розглянемо їх позитивні риси. За допомогою грошей людина може забезпечити себе житлом, їжею, одягом та іншими необхідними речами. Вона не повинна все робити сама. Так, програміст виконує свою роботу, яка йому подобається, а одяг і їжу купує у кравця і кухаря.

Коли

у людини багато грошей, у неї також є маса можливостей: подорожувати, вчитися в найкращих університетах, покращувати зовнішність за допомогою пластичної хірургії тощо.

точно

оскільки гроші забезпечують багато потреб, багато людей вирішують, що гроші — це все, що їм потрібно для життя. І присвячують своє життя матеріальним цінностям. Гроші поступово затуманюють їм розум. Треба більше заробляти, працювати без відпочинку... Але тут є можливість «обдерти» сусіда! Ви повинні скористатися цією можливістю, адже це вигідно!

Людина

заради грошей іноді стає здатною на злочин, здатною ризикувати здоров'ям, щастям, волею заради грошей. А родина, кохання, дружба, доброта, порозуміння з оточуючими людьми все це відсувається на задній план. Або ж взагалі ВІДКИДАЄТЬСЯ. Спитаєш: навіщо? Відповість: так гроші потрібні! Оце хочу купити, оце та оце. Адже у всіх воно е! Або навпаки, цього ще ні в кого немає...

Тенеп

спитайте того, хто втратив через гроші здоров'я або сидить у в'язниці, чи варті були гроші їхніх втрат. Він скаже: ні, але тоді я про це не подумав...

Люди

забувають, що гроші є благом, коли вони служать людині, а не навпаки. Гроші мають бути для людини, а не людина для грошей! Людині даний не один лише матеріальний світ. Є також світ духовних цінностей. Світ доброти, віри, моральних принципів, кохання та поваги до інших. І я вважаю, що ці два світи рівноцінні. Неможливо в суспільстві прожити без грошей. Але зосередитися на самих грошах це все одно, що відрубати собі одну руку або вкоротити життя наполовину.

Объяснение:

я не знаю?

Вас заинтересует