• Предмет: История
  • Автор: 13football
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

30 БАЛЛОВ
Зазначте тезами, які чинники перешкоджали динамічному розвитку Китаю в міжвоєнний період

Ответы

Ответ дал: musimulala
0

Ответ:

I. ПОЧАТОК ШЛЯХУ СВІТНОГО РОЗВИТКУ КИТАЙ

За понад 5000 років історичного розвитку всі національності Китаю, продемонструвавши дивовижні працьовитість та мудрість, створили блискучу китайську цивілізацію та єдину багатонаціональну державу. Китайська цивілізація має унікальну протяжність, всеосяжність і відкритість. В ході зовнішніх обмінів і контактів, які налічують довгі роки, китайський народ старанно навчався в інших націй і запозичував їх позитивні та корисні якості, а також зміцнював власні сили та здібності, вносячи величезний внесок у людську цивілізацію.

У ХІХ ст. західні держави за допомогою гармат намагалися «відкрити» ізольований від зовнішнього світу Китай. Внутрішні хвилювання при зовнішній загрозі, що нависла, призвели до того, що Китай поступово опинився в напівколоніально-напівфеодальному становищі; країна зубожіла і ослабла, країни не вщухали війни і хаос, а народ терпів незліченні прикрощі і муки. У той момент, коли країна практично знаходилася на краю національного краху, самовіддані борці і патріоти завзято кинулися в боротьбу, намагаючись врятувати країну, що гине, за допомогою революційних перетворень. Сіньхайська революція, що відбулася в 1911 р., поклала край самодержавній монархії, що мала місце протягом кількох тисячоліть, і надихнула китайський народ до боротьби за національну незалежність і зміцнення державної могутності. Але, на жаль, ці спроби не змогли, зрештою, змінити напівколоніально-напівфеодальний стан суспільства та полегшити гірку долю китайського народу. Тому всі національні надії було покладено на КПК. Саме КПК, очоливши китайський народ, стала на шлях завзятої та напруженої боротьби, в 1949 р. заснувала Китайську Народну Республіку (КНР) і домоглася національної незалежності та народного визволення, поклавши тим самим початок нової епохи в китайській історії.

Протягом понад 60 років, що пройшли після створення Нового Китаю, а особливо за 30 років після початку проведення політики реформ та відкритості, Китай невпинно докладав зусиль для розробки шляху соціалістичної модернізації, що відповідає китайським реаліям та вимогам епохи. Незважаючи на історичні перипетії, китайський народ, прямуючи в ногу з епохою, безперервно витягував і узагальнював уроки, накопичені в ході досвіду розвитку самим Китаєм та іншими країнами. Країна також постійно поглиблювала розуміння закономірностей розвитку людського суспільства та сприяла самовдосконаленню та розвитку соціалістичної системи. За допомогою болісних зусиль Китай знайшов шлях розвитку, що повністю відповідає реаліям країни, а саме – шлях соціалізму з китайською специфікою.

Вас заинтересует