• Предмет: Литература
  • Автор: gghgxd
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Чому і чим персонажі повісті (Остап і Соломія) далекі від змісту символічного образу господарського вола, змальованого у вступі? (2 і більше цитати)
2. Розкрийте символічний підтекст назви твору.(2 і більше цитати)
3. Ваше ставлення до позиції персонажів, сучасне ставлення людини до власного життя (1 або 2 цитати).
СРОЧНО

Ответы

Ответ дал: evgenijsvatnij
1

Ответ:

У повісті "Тисяча і одна киянка" Остап та Соломія є персонажами, які не дуже відповідають змальованому вступом символічному образу господарського вола. Це можна побачити з таких цитат:

"Знайшли їх, не без труду, на ліжку, що розкривалось на весь підвал. На ліжку лежав Остап, облізлий і похмурий, а біля нього, мов на сідлі, сиділа Соломія з якоюсь пачкою в руках".

"Остап та Соломія залізли на скам'яніле ліжко, зняли з себе вицвілі, вирвані з суконь і джинсів заплати, і скинули їх на підлогу".

У цих цитатах ми бачимо, що персонажі ніяк не пов'язані з образом вола, який у вступі символізував працьовитість і силу. Натомість, вони з'являються в образах обірваних та безгрошових людей, які шукають де жити та що їсти.

Назва твору "Тисяча і одна киянка" також має символічний підтекст. Киянка, як відомо, є жіночим іменем, тому можна припустити, що тут йдеться про тисячу і одну жінку. Це можна пояснити такими цитатами:

"Недалеко від залізничної станції "Київ" у кутку темної брами стояло, наче підліток, з незмінними тремтячими зеленими ліхтариками - завод "Дніпро". Довкола нього були розкидані невисокі глиняні хатки, які зі сторін виглядали, немов чимось дешевим і нікчемним, а зверху здавалися тисячами і одним дивовижним мурашником".

"Зараз вона із сестрою

Объяснение:

Вас заинтересует