• Предмет: Биология
  • Автор: alinavelikodneva
  • Вопрос задан 4 месяца назад

СРОЧНО 1. Вказати, який ланцюг живлення відносяться


Пояснити


до пасовищного:


до детритного:


Сосна – тля – сонечко – павук-хрестовик – зозуля – яструб.


Листова підстилка – дощовий червяк – чорний дрозд – яструб.


Мертва тварина – личинки мух – жаба – вуж.


Фітопланктон – зоопланктон – планктоїдні риби – хижі риби –


морські птахи, ластоногі, китоподібні.


Гумус і детрит – личинка ручайника – водні жуки – риби.


Одноклітинні водорості – інфузорії – коловоротки –


водяні жуки – риби.

Ответы

Ответ дал: NeoChamber
2

Ответ:

Сосна – тля – сонечко – павук-хрестовик – зозуля – яструб - відноситься до пасовищного ланцюга. У такому ланцюзі живлення рослини переробляють сонячну енергію, а потім її передаються від їдців до хижаків через ланцюг різноманітних живих організмів.

Листова підстилка – дощовий черв’як – чорний дрозд – яструб - відноситься до детритного ланцюга. Це означає, що у цьому ланцюзі живлення органічні речовини відходять від мертвих рослин або тварин, що називається детритом, а потім перероблюються через ланцюг живлення.

Мертва тварина – личинки мух – жаба – вуж - відноситься до детритного ланцюга. Цей ланцюг живлення демонструє, що навіть мертва тварина може стати джерелом живлення для інших організмів.

Фітопланктон – зоопланктон – планктоїдні риби – хижі риби – морські птахи, ластоногі, китоподібні - відноситься до морського ланцюга живлення. Цей ланцюг включає в себе різноманітні морські організми, які живляться один одним.

Гумус і детрит – личинка ручайника – водні жуки – риби - відноситься до детритного ланцюга. У такому ланцюзі живлення гумус і детрит переробляються через різноманітних організмів, які відіграють важливу роль у біохімічних циклах.

Одноклітинні водорості – інфузорії – коловоротки – водяні жуки – риби - відноситься до водного ланцюга

Объяснение:

Вас заинтересует