• Предмет: История
  • Автор: rfrfirfyjju
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

У другій половині ХІХ ст. значна частина західноукраїнських селян.

А) Перебували в економічній залежності від поміщиків та священиків
Б) Були економічно самостійними господарями
В) Перебували в економічній залежності від поміщиків , шинкарів і крамарів

Ответы

Ответ дал: asikandr2009sasa
2

Ответ:

А) Перебували в економічній залежності від поміщиків та священиків


rfrfirfyjju: Розкажіть будь ласка, чому відповідь А
asikandr2009sasa: У другій половині ХІХ століття в західноукраїнських селах економіка була досить складною і різноманітною. Багато селян були залежними від поміщиків, які мали значні земельні володіння та володіли значною частиною сільської промисловості. Однак, поміщики не були єдиними власниками землі, адже були й інші земельні власники, наприклад, церква, яка також володіла землею та платила деякі податки до держави.
Ответ дал: mnepamagi
1
Варіант А - перебували в економічній залежності від поміщиків та священиків - є більш правильним відповідно до історичних фактів.

У другій половині XIX століття західноукраїнські селяни перебували у складних соціально-економічних умовах. Більшість з них займалася сільським господарством, але землі, на яких вони жили і працювали, належали поміщикам та церкві. Західноукраїнські селяни не мали можливості вільно обирати своїх панів або змінювати місце проживання.

Поміщики та церква використовували свою владу для збагачення на рахунок селян. Вони накладали податки на селян, вимагали працю і продукти харчування, а також контролювали торгівлю та ринок. Таким чином, селяни перебували у повній економічній залежності від поміщиків та церкви.

Також варто зазначити, що в деяких випадках селяни дійсно можуть були залежні від шинкарів та крамарів, якщо останні мали монопольну владу на певному ринку або контролювали розповсюдження товарів. Проте, загалом, економічна залежність від поміщиків та церкви була більш значущою для західноукраїнських селян у другій половині XIX століття.
Вас заинтересует