Сплав міді та срібла має масу 500 г і містить 30 % срібла. Додавши до сплаву ще 250 г мiдi, отримали новий сплав. Знайдіть відсотковий уміст срібла в новому сплаві.
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
20%
Покрокове пояснення:
1) 500:100*30=150(г) маса срібла в сплаві;
2) 500+250=750(г) маса нового сплаву;
3) 150:750*100=20(%) відсотковий вміст срібла в новому сплаві.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад