• Предмет: История
  • Автор: vika182091
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Українська еміграція в центрально-східній Європі

Ответы

Ответ дал: Lolipopik56
1

Відповідь:

Українська еміграція в центрально-східній Європі почалася в XX столітті після Першої світової війни та закінчилася з розвалом Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Українські емігранти оселилися в країнах, що знаходилися на території Центрально-Східної Європи, таких як Польща, Чехословаччина, Угорщина, Румунія, а також в Німеччині та Австрії.

Основна маса української еміграції прибула до Центрально-Східної Європи в період між двома світовими війнами, коли на території України відбувалися важкі політичні та соціальні перетворення. Більшість українських емігрантів були політичними емігрантами, які виїхали з України після поразки УНР в громадянській війні, а також після приходу до влади в Україні комуністів.

Пояснення:

Ответ дал: pon7049
1

Объяснение:

Українська еміграція в Центральній та Східній Європі - це історичний процес виїзду та переселення українців з України до різних країн цього регіону. Цей процес мав кілька етапів.

Найбільший наплив української еміграції відбувся після Першої світової війни та революції в Україні. Багато українців, які не могли знайти праці та відчували політичний тиск у новій радянській владі, виїхали до сусідніх країн, зокрема до Польщі, Чехословаччини та Румунії. Вони займалися різними професіями, проте більшість з них була працівниками промисловості та сільського господарства.

Пізніше, під час Другої світової війни та наступного радянського періоду, багато українців знову виїхали до Центральної та Східної Європи, щоб уникнути політичного переслідування. Багато з них стали біженцями, які шукали притулку в Польщі, Чехословаччині та Німеччині.

Після розвалу Радянського Союзу та незалежності України, частина української діаспори повернулася на батьківщину, але багато людей залишилися в Центральній та Східній Європі. Зокрема, в Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині та Румунії живуть значні спільноти українців, які зберігають українську культуру та традиції.

Вас заинтересует