Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
n=0,3моль за формулою n=V/Vm
m=n*М=0,3*17=5,1г
Пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад