1. Чи використовують шини при травмі грудної клітки? 2. Про що свідчить кровохаркання яскраво-червоною піною? 3. Навіщо постраждалий має зробити глибокий вдих при проникній травмі грудної клітки? 4. Чому при вогнепальному пораненні грудної клітки накладають повітрянепроникну пов'язку, фіксують лейкопластиром, але не по всіх сторонах? 5. При якій травмі повністю знерухомлюють постраждалого? 6. За якої травми не можна закидати голову потерпілого? А що робити, якщо у потерпілого підозри на рвоту? 7. При якій травмі обов'язково фіксують шийний відділ хребта і чому?​

Ответы

Ответ дал: danyasnik
0

Ответ:

Так, шини можуть використовуватись при травмі грудної клітки для підтримки та стабілізації грудної клітки.

Кровохаркання яскраво-червоною піною може свідчити про порушення дихальних шляхів, таке явище може виникнути при травмі грудної клітки або при запаленні легенів.

Глибокий вдих може допомогти зменшити біль та зменшити напругу в грудній клітці, а також допомогти покращити подих у разі проникної травми грудної клітки.

При вогнепальному пораненні грудної клітки, накладають повітрянепроникну пов'язку та фіксують лейкопластиром, щоб забезпечити стабільність грудної клітки та запобігти подальшому проникненню повітря. Пов'язку накладають з однієї сторони, щоб дозволити виходити повітрю з іншої сторони та уникнути розвитку пневмотораксу.

При травмі шийного відділу хребта, може знадобитися повна іммобілізація постраждалого, включаючи фіксацію голови та шиї, щоб запобігти можливим ушкодженням спинного мозку.

Голову не можна закидати при підозрі на травму шийного відділу хребта, оскільки це може призвести до подальшого ушкодження спинного мозку. Якщо у постраждалого є підозра на рвоту, його необхідно перевернути на бік, щоб уникнути задушення виплюнутим вмістом.

При будь-якій травмі, яка може призвести до ушкодження хребта або спинного мозку, необхідно фіксувати шийний відділ хребта, щоб запобігти подальш

Вас заинтересует