• Предмет: Математика
  • Автор: kurgatska
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили 2,6 кг борошна по 18,4 грн за кіло- грам і 2,2 кг цукру по 22,4 грн за кілограм. Яка з покупок дорожча і на скільки?​

Ответы

Ответ дал: slava23yasya
18

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Ціна 1 кг борошна – 18,4 грн

Ціна 1 кг цукру – 22,4 грн

Купили 2,6 кг борошна та 2,2 кг цукру.

Яка покупка дорожча та на скільки?

1) Скільки заплатили за муку?

2,6 * 18,4 = 47,84 (грн)

2) Скільки заплатили за цукор?

2,2 * 22,4 = 49,28 (грн)

3) На скільки більше заплатили за цукор?

49,28-47,84 = 1,44 (грн)

Відповідь: купівля цукру дорожча на 1,44 грн.


kurgatska: Дякую
Ответ дал: ILITE9
2

Відповідь:покупка цукру є дорожчою за покупку борошна на 1,44 грн.

Покрокове пояснення:

Для того, щоб порівняти ціну покупок, необхідно визначити їх вартість окремо і потім порівняти.

Вартість 2,6 кг борошна дорівнює:

2,6 кг * 18,4 грн/кг = 47,84 грн.

Вартість 2,2 кг цукру дорівнює:

2,2 кг * 22,4 грн/кг = 49,28 грн.

Отже, покупка цукру дорожча за покупку борошна на:

49,28 грн - 47,84 грн = 1,44 грн.

Вас заинтересует