• Предмет: Химия
  • Автор: mdiashok8585
  • Вопрос задан 1 год назад

При спалюванні бутану утворилось 400 л вуглекислого газу (н.у.). Скільки при пьому було витрачено бутану?​

Ответы

Ответ дал: nikolaygr
0

Відповідь:

2C4H10+13O2=8CO2+10H2O

V(C4H10):V(CO2)=2:8=1:4

V(C4H10)=400/4=100л

Пояснення:

Вас заинтересует