Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Sбіч=12π см²
Объяснение:
l=5см
h=3см
За теоремою Піфагора:
R=√(l²-h²)=√(5²-3²)=4см
Sбіч=πRh=4π*3=12π см²
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад