Підготувати доповідь про одну молодіжну субкультуру (емо, готи, панки, хіпі, рокери, байкери).

Ответы

Ответ дал: viola1711
2

Ответ:

Стиль рокера породили необхідність і практичність. Рокери носять шкіряні мотоциклетні куртки, в достатку прикрашені кнопками, латками, нашивками і шпильками. На головах у них нерідко досить модні шкіряні кепки. Зазвичай вони їздять на мотоциклі в шоломі з відкритим обличчям, в авіаційних окулярах, і білому шовковому шарфі, який захищає їх рот від переохолодження. У гардеробі кожного рокера присутні джинси «Леви», шкіряні штани, високі мотоциклетні черевики від «Lewis шкіра» або військові черевики і футболки. Також популярна символіка, яка говорить про причетність людини до 59 Club Англії - молодіжної церковної організації, яка потім трансформувалася в клуб любителів мотоциклів по всьому світу. Зачіска рокерів може, в принципі, залежати від особистих переваг, але нерідко про неї говорять як про згладженою або, навпаки, посиленою зачісці в стилі помпадур, яка характеризує представників рок-н-ролу п'ятдесятих років.

Цікаво, що незважаючи на те, що виникли рокери вже в п'ятдесятих роках, асоціюватися з субкультурою, а відповідно, і музикою рок-н-ролу вони стали тільки в шістдесятих. Їх основними рисами стала прихильність до рок-н-ролу і їзді на мотоцикл, що допомогло створити образ англійського вуличного хулігана. У нас, як водиться, прихильність до рок-н-роллу набула більш ненав'язливі форми. Мотоцикл «того класу» для радянських студентів був нездійсненною мрією, тому зберігався вдома тільки у вигляді зображення на плакатах. Головним сегментом рокерській субкультури в СРСР стала саме музика.

Хто тільки не звертався до теми рок-н-ролу за всю його історію. Це, мабуть, єдине перебіг, який не передбачає від своїх представників нічого, крім позитивного ставлення до музики. Нерідко подібну музику прихильники рока починають грати не відходячи від каси, створюючи свої маленькі музичні команди. Любителі мотоциклів в більш пізні роки створили паралельну рокерам байкерську культуру. Як ті, так і інші абсолютно аполітичні і ставлять себе над соціальними проблемами. Байкери стають єдиним цілим зі своїми мотоциклами, у них існує свій кодекс честі, який включає в себе вираз високих моральних принципів.[1] Інша сторона рокерській культури - зловживання алкоголем, наркотиками, сигаретами. Саме рокерській культурі властива пропаганда відходу від недосконалого світу. Ця культура вибудувана на філософських способах світосприйняття, що можна явно побачити в текстах пісень (до речі, їх ідеологічного забарвлення може коливатися від досить невинною до закликає до конкретних дій). В ідеалі, рокер - це начитана людина, яка розбирається в суспільної ситуації, вміє самостійно мислити і робити висновки, які і викладає у відповідних текстах, покладених на музику. Зважаючи багатогранності цієї найпоширенішою у нас культури, представників її можна називати до безкінечності. З легендами рок асоціюються у нас Віктор Цой («Кіно»), Юрій Шевчук («ДДТ»), Костянтин Кінчев («Аліса»), В'ячеслав Бутусов, Андрій Макаревич та інші. Російський рок це окреме поняття, яке не має аналогів, зате дуже поважана у іншому світі.


Аноним: поставили 12 баллов спосибо
Вас заинтересует