Яку кількість теплоти необхідно витратити, щоб залізну деталь масою 0,6 кг
нагріти від 20 до 140 градусів за Цельсієм?
Ответы
Ответ дал:
2
Відповідь:
Q=33120Дж
Пояснення:
c заліза= 460
Q=cmΔt
Q=460×0,6×120=33120Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад