• Предмет: География
  • Автор: oyama1trigger
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Проаналізуйте статево вікові піраміди Японії та Індії з метою оцінювання працересурного потенціалу цих країн доповніть кількісні дані якісними характеристиками трудових ресурсів​

Ответы

Ответ дал: virhenkoy
2

Ответ:

Статево-вікові піраміди Японії та Індії є різними за структурою та складом населення, що впливає на їх працездатність та працересурсний потенціал.

Японія має досить високий рівень демографічної старіння населення. На даний момент, більше половини населення складають люди віком старше 50 років, з чим пов'язані певні проблеми з розвитком економіки та підтриманням соціальних програм. З іншого боку, Японія має дуже високу якість робочої сили та високу кваліфікацію працівників, що дозволяє їй бути однією з найбільш розвинутих країн світу.

Індія має значно більш молоде населення, але також зіткнулася з проблемою безробіття та низької якості робочої сили. На даний момент, в Індії велика частина населення працює у неформальному секторі, де немає стабільності та соціального захисту. Також, в країні є значний рівень безробіття серед молоді, що може вплинути на її працересурсний потенціал у майбутньому.

Якісні характеристики трудових ресурсів в обох країнах також є різними. В Японії, як вже зазначалося, висока якість робочої сили та її висока кваліфікація. У Індії ж, крім проблем з безробіттям, також є питання щодо недостатньої освіти та кваліфікації працівників, що може стати перешкодою для розвитку бізнесу та економіки в цілому.

Объяснение:

Вас заинтересует