Срочно дам 30 балов
ІІІ рівень ( по 1,5 бала за кожну правильну відповідь, усього 3 бали)
16. Розкрийте думку (5-7 речень). «Найбільше щастя у світі – це впевненість у тому, що нас люблять, люблять за те, що ми такі, які ми є, або незважаючи на те, що ми такі, які ми є» (В. Гюго)
17. Що спільного та відмінного в поезіях Ліни Костенко «Чайка на крижині» та «Крила»?

Ответы

Ответ дал: mashaso237
1

Відповідь:

16. Цитата Віктора Гюго "Найбільше щастя у світі - це впевненість у тому, що нас люблять, люблять за те, що ми такі, які ми є, або незважаючи на те, що ми такі, які ми є" передає важливу істину про природу любові. Любов, яка приймає нас такими, які ми є, без умов та обмежень, є однією з найвищих форм щастя, яку можна досвідчити. Коли ми знаємо, що нас приймають та люблять за нашу істинну сутність, ми можемо бути щасливими та задоволеними зі своїм життям. Проте, ми повинні пам'ятати, що любов - це двосторонній процес, і щоб дійсно отримати її, ми повинні так самі любити та приймати себе такими, які ми є. Також важливо пам'ятати, що любов може бути різною і приймати різні форми. Іноді любов може бути виражена тихо і незамітно, а іноді - гучно та експресивно. Проте незалежно від того, як саме вона виражається, вона завжди повинна бути щирою та безкорисною. Тому, щоб дійсно досвідчити найбільшого щастя у світі, ми повинні дарувати і приймати любов зі щирістю та відкритістю серця.

17. Одним із спільних рис поезій Ліни Костенко "Чайка на крижині" та "Крила" є тематика боротьби за свободу, самовизначення та протистояння системі. У "Чайці на крижині" ця тематика проявляється через образ чайки, що ризикує своїм життям, щоб досягти свободи і знайти своє місце у світі. У "Крилах" ця тематика розкривається через образ птаха, який прагне піднятися високо над землею, щоб знайти свободу та уникнути тяжкостей земного життя.

Однак, відмінність між поезіями полягає у способі вираження цих тем. У "Чайці на крижині" поетеса використовує більш конкретні образи і деталі, щоб передати свої думки та почуття, тоді як у "Крилах" вона більше використовує символізм та алегорії, щоб передати тонку філософію.

Вас заинтересует