Ответы
Ответ дал:
2
Щоб знайти вагу хлопчика, потрібно відняти масу відра (2 кг) від загальної маси хлопчика з відром (43 кг):
Вага хлопчика = 43 кг - 2 кг = 41 кг
Отже, вага хлопчика складає 41 кг.
Вага хлопчика = 43 кг - 2 кг = 41 кг
Отже, вага хлопчика складає 41 кг.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад