1кг колбасы стоит 9,5 лари, а 1кг сыра стоит 11,5 лари. Гио Купил 300г колбасы и 700г сыра. Сколько осталось у Гио из 20 лари. Срочно помогите!!!!! Дам баллы
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
Спочатку необхідно знайти вартість колбаси та сиру:
1 кг колбаси коштує 9,5 лари, отже 300 г (0,3 кг) коштує 0,3 * 9,5 = 2,85 лари.
1 кг сиру коштує 11,5 лари, отже 700 г (0,7 кг) коштує 0,7 * 11,5 = 8,05 лари.
Разом вони коштують 2,85 + 8,05 = 10,9 лари.
Якщо Гіо купив продукти на 10,9 лари з 20 ларів, то у нього має залишитись:
20 - 10,9 = 9,1 лари.
Отже, після покупки колбаси та сиру залишок у Гіо складає 9,1 лари.
Покрокове пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад