ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ ХУДОЖНІХ ЗАСОБІВ У ВІРШІ «МІСТО» ПЕРЕДАНО РУХ МІСЬКОГО ЖИТТЯ??
пожалуйста не засоряйте мои вопросы своими ответами не в тему( кидаю жалобы(

Ответы

Ответ дал: arinakogdak47
0

Ответ:

Художні засоби «Місто»

звукові образи: «блимно й крапно»; зорові образи: «блиск лініями», «міняться силуетами»; дієслівні форми «сунути», «лізуть», «повзуть», «пересовуються», «міняться», «вирізують», «закріплюються» передають рух і створюють динамічну картину міста.

Ответ дал: GekoramUA
0

У вірші "Місто" рух міського життя передано за допомогою наступних художніх засобів:

Метафора. У вірші є такі рядки: "Вулиці – наче ріки міста", "Потік автомашин гуде", "Вночі місто світиться як єлина". Метафори порівнюють вулиці з річками та місто з ялинкою, що створює враження руху та життя.

Порівняння. У вірші є рядки, які містять порівняння, що також підкреслюють рух міста: "Дороги – як руки великі", "Пішоходи рухаються, мов мурашки, які побудували мурашник". Ці порівняння роблять відчуття масштабності та безупинності руху.

Епітети. У вірші є багато епітетів, що описують місто: "безсонне", "безмежне", "сиве", "сумне", "нудне", "заморське", "бездушне". Ці епітети створюють враження життя у місті як певного виду бурхливого, але одночасно монотонного та піднесеного.

Усі ці засоби допомагають передати рух міста, підкреслити масштабність та безупинність руху та створити враження розмаїття та бурхливості життя в місті.

Вас заинтересует