Контрольна робота за творами Г. Тютюнника, О. Стороженка, Б. Лепкого ІІ варіант І рівень Визначте: так чи ні. 1.У змалюванні головного героя оповідання О.Стороженка «Скарб» автор використав сарказм як вид комiчного. 2. Мишці стало соромно за свою господиню (Б.Лепкий «Мишка»). ІІ рівень Дайте відповіді на запитання: 3.Парубки запропонували Павлові йти з ними? 4. У чому полягала помста мишки хазяїнам? 5. Чому було б великою честю мати такого товариша, як Климко, з однойменної повісті Г. Тютюнника? 6. Чому бідний швець-інвалід віддає Климкові тапочки задарма? 7. Чого навчає казка Богдана Лепкого «Мишка»? 8. Чи правильно зробила мишка, знищивши всі гроші хазяїв? Чому? ень III 9. Установіть відповідність мiж портретами, характеристиками та героями повісті Гр. Тютюнника «Климко». 1 «...Йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще в діжурці. Тій діжурці… було "сто літ", і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути». 2 «Він ішов помалу, як гайворон. ...Добре бачив крізь солому неголене зморшкувате обличчя, товсту обвислу нижню губу і високо підняте плече з карабіном на реміняці. Він був уже підтоптаний... i, певне, йшов до скирти, щоб набрати соломи під своє утле тіло». портретними 3 «Маленьке-маленьке личко, біле, аж крейдяне, і щільно заплющені повіки, що здригалися від сонця, а губенята, не червоні, а синюваті, ожинові, невпинно ворушились, наче шукали щось». 4 «... Сидів просто на землі, обгорнувши ноги старою сукняною ковдрою. На скронях йому густо висіялася кучерява розсадка сивини, а лице все було в зморшках. І в кожній зморшці чаїлась добра лагідна усмішка». А Оля Б дядько з базару Г Климко В чех-солдат IV рівень 10. Чи правильним було виховання Павлуся? 11. Якими бувають уявлення про скарб, 12. 13. Д Швець Що є справжнім скарбом у житті? у У чому полягає виховне значення казки Б. Лепкого «Мишка»?​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: orshevchenko2021
1

Ответ:

1.так

2.Так

3.так

4.знищила гроші

5.Тому що Климко завжди підтримає та не кине.

6.тому що швець був доброю людиною.Йому стало жаль Климка.Також Климко врятував дівчину .

7.Казка "Мишка" вчить нас, що на чужому горі не можна будувати свого щастя.

8.Правильно. Тому що замість того щоб роздати гроші бідним хазяї жадібно берегли їх. Ті гроші навіть змусили побити жінку хазяїна тому я вважаю що мишка зробила все правильно.

Больше не знаю помогла чем смогла

Ответ дал: anastasiamardar7
0

Відповідь:

1.Так

2.Так

3.Так, вони думали, що він ж такий асливий, може своєю вдачею допоможе їм знайти скарб.

4. Мишка погризла гроші господарів, тому що думкла "Хіба ж папір важніжиш за життя? ".

5. Тому що Климко дуже чосний, добрий, відданий та вірний товариш. Він завжди допоможе, не залишись у біді, та врятує, навіть ціною свого життя.

6. Тому що Климко був його земляком, адже швець теж з Донбасу.

7. Казка навчає нас бути чесними, милосерними, добрими, допомагати усім, хто цього потребує, хоть чимось, що є.

8. Так, адже для них гроші головніше за все, навіть за життя. Можливо якщо не буде грошей, вони зрозуміють, що насправді головніше.

9. 1.Г (Климко )

 2. В (напевно)

 3. А 4.

10.Ні. Якщо не давати дитині самостійно приймати рішення, вона звикне, що їх приймають за неї і виросте ледачою людиною. Вонане зможе самостійно жити,прогодувати себе та свою сімью.

11. Більшість людей уявляють собі, що скарб це багато грошей. Для інших скарб -це здоровья та благополуччя рідних та близьких.

12. Справжнім скарбом у житті кожної людини є сім'я, близькі. Можна мати багато вірних друзів, але тільки родина дає нам відчуття захищеності, робить нас щасливими і впевненими.

13. Виховне значення казки Б. Лепкого "Мишка" полягає в тому, що з дитинства не потрібно брехати, треба допомагати тим хто потребує допомоги, якщо можеш, то хоть чимось. Потрібно бути завжди милосердним та добрим

Пояснення:

Вас заинтересует