• Предмет: История
  • Автор: viktoriamelnichuk200
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

1Вісь «Рим–Берлін–Токіо»: історія формування й краху.
2 Німецько-радянська співпраця в економічній і військовій сферах.

Ответы

Ответ дал: alexandrkukir
2

Вісь «Рим–Берлін–Токіо» (Axis Powers) була утворена у вересні 1940 року між Німеччиною, Італією та Японією. Вона була спрямована проти Антигітлерівської коаліції, до складу якої входили США, Велика Британія, Франція та інші країни. Основна мета вісі полягала в установленні світового гегемонії і знищенні демократії в Європі та Азії.

Однак, військові поразки на різних фронтах та зростання опору у внутрішній політиці призвели до краху вісі. Починаючи з 1942 року, з’явилась перевага Антигітлерівської коаліції, а в 1945 році союзники змусили Німеччину та Японію капітулювати.

Німецько-радянська співпраця в економічній та військовій сферах була встановлена після підписання пакту про ненапад між Німеччиною та Радянським Союзом у 1939 році. На початку Другої світової війни, Німеччина й Радянський Союз організували спільну інвазію до Польщі, після чого здійснювали обмін ресурсами і технологіями.

Однак, з посиленням військових дій між країнами, відносини стали погіршуватись. У 1941 році, Німеччина порушила війну проти Радянського Союзу, що призвело до зміни партнерів і протистояння на фронті. Незважаючи на те, що співпраця закінчилась катастрофічно, вона відіграла важливу роль у подальші

Вас заинтересует