Написати твір-роздум на тему "Духовне багатство-найбільший скарб у житті". Використовуючи характеристики ліричних героїв поезій Л.Костенко та В.Симоненка пж срочно ​

Ответы

Ответ дал: vilss3400
4
Скільки існує людство, стільки точаться суперечки про духовне та матеріальне в житті людини. На жаль, у наш прагматичний час духовність відходить на дру­гий план, але матеріальне не може витіснити потяг людини до прекрасного, не може вбити справжніх почуттів, бо на сторожі духовності стоїть творчість справ­жніх митців.

Ліна Василівна Костенко усім своїм життям і творчістю доводить, що люди­на мусить мати крила, які піднесуть її над буденністю, дадуть відчуття польоту.

Справжній митець зуміє віднайти поетичні образи в найбуденніших речах. Перебуваючи ранньою весною у Польщі, Ліна Костенко замилувалася могутнім природним явищем: на річці Одрі скресала крига. Здавалося, зима ще не сказала свого останнього слова, «та не встигла огледіться, як проснулись дерева і на Одрі лід потемнів». Буйно ломилася крига, кришився лід, і ось «на останній крижи­ні самотня чайка пливе». Куди вона розігналася, що буде, як майже прозору кри­жину «розмиє вода весняна», і цей непевний прихисток затріщить, відломиться і піде під воду? Та нащо вільній пташині ґрунт під ногами, якщо вона має широ­кі й сильні крила? Картина могутнього льодоходу й образ безстрашного крилато­го птаха стали основою першого у диптиху вірша Ліни Костенко «Чайка на кри­жині». Другий твір «Крила» став логічним продовженням першого, адже письмен­ниця знову повертається до образу птаха, який житиме в небі, якщо не буде зем­лі; не матиме багатства, «то буде воля», а хмари у високості розвіють відчуття са­мотності. «А як же людина? А що ж людина?» — тривожно звучать риторичні пи­тання. Поетеса знає відповідь. Людина

Ответ дал: vladislavmuha9
0

Ответ:

Духовне багатство - найбільший скарб у житті. Це твердження здатне змінити сприйняття світу та надати нове значення життю. Духовне багатство полягає в накопиченні знань, досвіду, мудрості та глибинних відчуттів, які надають нашому життю сенсу та напрямку.

Ліричні герої поезій Лесі Костенко та Василя Симоненка насичені духовним багатством. Вони бачать красу у простих речах та наділені відчуттям глибокого сприйняття світу. Їх поезії вражають неповторністю мелодії та багатством образів, які розкривають сутність людського життя.

Ліричний герой поезії Лесі Костенко "Мій портрет" у своєму внутрішньому світі бачить красу, яку не можна передати словами. Він усвідомлює, що щастя полягає в пошуку гармонії зі світом та з самим собою. Він наділений неповторною чуттєвістю та глибоким сприйняттям світу, що дає можливість відчувати присутність Божої благодаті в житті.

Ліричний герой поезії Василя Симоненка "Мій край" також відчуває духовне багатство. Він бачить красу природи та людей, відчуває своє зв'язок з батьківщиною. Він має глибоке розуміння того, що справжнє багатство полягає не в матеріальних благах, а в духовному збагаченні та пізнанні самого себе.

Объяснение:

Вас заинтересует