Ответы
Ответ дал:
4
Ответ:
V = 2,4 А * 3 Ом = 7,2 В
Объяснение:
I = V / R
V = I * R
Далі просто підставляємо цифри що нам дано і виходить це
V = 2,4 А * 3 Ом = 7,2 В
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад