Складіть звіт про онлайн-екскурсію до шкільного Музею історії української мови.

Ответы

Ответ дал: millokyo
0

Ответ:

Мені завжди було цікаво побувати на онлайн-екскурсії. І ось, нещодавно я зміг відвідати шкільний музей історії української мови.

Мені було цікаво дізнатись о стародавніх речей нашої України. Як наші пращури користувалися вже незвичними для нас речами. Українська хата славиться красою та своєрідністю, за хатою дбайливо доглядали. Вона завжди була прибрана, помазана, прикрашена, розмальована кольоровою глиною, контури її виразні, легкі та мальовничі. утикана квітами, ароматними травами. Усередині хати пекти з вогнем - річ найбільш сімейна, і з нею неодмінно пов'язували непорушність сім'ї. Також у будинках розміщували різні обереги та предмети. Жодна подія не обходиться без головного сімейного оберегу – рушника. Українські майстрині для кожного значного обряду вишивали рушники, вкладаючи у візерунки оберегову символіку та намагаючись зробити їх максимально гарними. Після виконання обрядової функції рушник прикрашав інтер'єр хати та служив не лише оберегом, а й декоративним елементом. Також був дуже цікавий елемент у хаті – це глечик – традиційне українське кухарське начиння. Глічик був не лише посудом, у який наливали молочні продукти чи прохолоджквальні напої. Його використосусали і для приготування у печі. У глечику пряжили молоко чи відтоплювали кисляк для сиру.

Хоч музей і був онлайн, але мені мені дуже сподобалося це місце, де я дізнався багато речей у традиційних українських будинках. Від нього віє теплотою та чарами. Я б дуже хотів записати більше звітів, але це те, що мені найбільше запам'яталося. Дякую всім, за приємну онлайн-екскурсію!

Объяснение:

(Перепрошую, якщо це не та тема, якщо треба буде по-іншому, я допоможу. Просто у нас у школі музей української мови був саме такий. Також тут скрізь поставлено все в чоловічому роді, тому при потребі ви поміняйте на жіночий)

Вас заинтересует