• Предмет: Литература
  • Автор: topikkk47
  • Вопрос задан 4 месяца назад

1.На прикладі Мауглі поясніть значення вислову «Отримані знання потрібно вміти застосувати у житті».
ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ ТРЕБА!!!

Ответы

Ответ дал: hannakartashova777
5

Ответ:

Объяснение:

У книзі «Книга джунглів» Редьярда Кіплінга головний герой Мауглі набуває різних знань від своїх вчителів та друзів з джунглів. Він вивчає мову тварин, навчається виживати в дикій природі, бореться з ворогами та врешті-решт знаходить своє місце в світі.

Але самі знання не дозволять Мауглі вижити та досягти своєї мети. Щоб вижити, Мауглі повинен був вміти застосовувати свої знання у реальних ситуаціях. Наприклад, він повинен використовувати свої знання про те, як побудувати сховище, якщо його заганяють вороги, або якщо він хоче захистити своїх друзів.

Отже, отримані знання є важливим елементом в житті кожної людини, але важливо також вміти застосовувати їх у реальних життєвих ситуаціях. Тільки тоді знання можуть бути корисними та ефективними.


topikkk47: ДЯКУЮ!!
Ответ дал: darynaganzha
2

Ответ:

Джозеф РедьярдКіплінг народивсяу 1865роцівмістіБомбей вІндії, яка була колонією Англії. Своє незвичайне ім’я він отримав від назви озераРедьярд,біля якого познайомилися його батьки.

ДитинствоРедьярдабуло, безумовно, щасливим. Будиночок Кіплінгів нагадував палац, а слуги-індійці дуже балували дітей. До речі, першою мовоюхлопчика була хіндустані (мова індусів), а англійською він розмовляв з акцентом.

ОсвітуРедьярдздобув в Англії. 12-річного хворобливого хлопчика в окулярах, який захоплювався читанням, віддали до заснованої групою офіцерів школи. Як це не дивно, її військовий дух дуже подобався хлопцеві, який зміг довести свою стійкість і витримку у випробуваннях, змусив інших учнів ставитися до нього з повагою.

У 16 роківРедьярдповернувся до Індії, де почав працювати в газеті. Кіплінг багато їздив країною, знайомився з побутом і звичаями корінного населення. Його товариші-англійці дивувалися з того, як швидко він міг заприятелювати з місцевими жителями та як охоче вони розповідали йому різні оповідки й перекази. Цими життєвими враженнямиРедьярдКіплінг ділився з читацькою аудиторією в газетних статтях та художніх творах. Вірші та прозові твори принесли молодому автору надзвичайний успіх не тільки в Індії, айв Англії.

Згодом Кіплінг, молодий, але вже популярний письменник, багато подорожував: відвідав Далекий Схід, Південну Африку, Австралію, Нову Зеландію. Зрештою після тривалого періоду подорожей він оселився уСША,де у 1895 році написав знамениту «Книгу джунглів», у якій з 15-ти частин у 8-ми йдеться про Людське дитинча Мауглі.

Ця книга принесла письменникові справжнє визнання. У ній відобразилися давні оповіді місцевих жителів.

Кіплінг розмірковує про місце людини в природі і доходить висновку, що людина потрібна природі. Сама ж природа є основою людської цивілізації, тому ні в якому разі не можна допускати розриву між ними.

Людське дитинча Мауглі, що виросло серед звірів і живе за їхніми законами, стає ніби сполучною ланкою між цими двома світами.

У 1907 році Редьярдові Кіплінгу, відомому англійському письменникові, автору поезій, оповідань, романів, була присуджена надзвичайно престижна Нобелівська премія в галузі літератури.

Вас заинтересует