"Чому та як треба правильно займатися фізкультурою?"​

Ответы

Ответ дал: duhinamargarita
0

Ответ:

Початківцю не рекомендую одразу братися за інтенсивне тренування, але займатися треба не менше десяти хвилин", – додає фітнес-тренер.

Якщо ви відчуваєте, що можете осилити важчі тренування – без проблем, тільки тоді потрібно сформувати правильний тижневий графік.

Объяснение:

думаю помогла..)

Ответ дал: x96997dznj
1

Відповідь:Фізичні вправи тренують м'язи, силу, витривалість організму, поліпшують систему кровообігу, тобто позитивним чином впливають на імунітет, стан здоров'я, молодість і красу, зберігають здатність до праці й активного способу життя на довгі роки.2. Тренування та загартування організму дають змогу легко долати значні не лише фізичні, а й психічні та інтелектуальні навантаження, труднощі, проблеми, що спіткають нас на життєвому шляху.3. Активність на свіжому повітрі є надзвичайно корисною: зміцнюються м'язи та тканини організму, мозок насичується киснем, знімається напруження, заспокоюються нервові центри, нормалізується дихання. Намагайтеся бувати на свіжому повітрі щодня не менше години, і тоді Ви забудете такі слова, як «безсоння», «депресія», «стреси» і навіть «ліки»!4. Фізкультура та спорт корисні людям інтелектуальної праці. Вони часто ведуть «сидячий» спосіб життя, що призводить до різних деформацій скелета й хребта, зниження інтенсивності обміну речовин і внаслідок — зайва вага, серцева недостатність. Фізкультура та спорт допоможуть завжди бути в тонусі.5. Завдяки спорту в людині розвивається відповідальність, формується звичка працювати на совість.6. Займаючись фізкультурою, ми відкриваємо в собі нові можливості, пізнаємо раніше невідомі глибини психології та філософії. Спорт формує вміння завершувати розпочаті справи, проходити шлях до кінця і ставити на фініші ефектну крапку.7. Спортивні підтягнуті люди легше переносять хвороби, адже вміють вчасно мобілізувати додаткові ресурси організму. Треновані — це захищені. Чого варте хоча б вміння правильно падати?8. Відвідування спортивних секцій, гуртків, тренажерних залів, басейнів тощо — це спілкування, зв'язки, знайомства і дружба врешті-решт. Хобі згуртовує, єднає! Не дарма сильні світу цього є членами гольф-клубів і грають, щонайменше, у великий теніс.9. Ігрові види спорту (баскетбол, волейбол, футбол, хокей тощо) формують бойовий і командний дух, удосконалюють ситуативне мислення, завдячуючи якому закріплюються вміння швидко приймати рішення, адекватно й оперативно реагувати на нестандартні ситуації.10. Не припиняє діяти і принцип гармонійного розвитку особистості. Якщо людина освічена, інтелігентна й вихована та при цьому ще й у прекрасній фізичній формі

Пояснення:

Вас заинтересует