У 1500 г воли розчинено 60 г неелектроліту. Розчин замерзає при - 1.86°С. Визначити молекулярну масу розчиненої речовини. К(н20= 1.85 кг• К/моль.
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
n = (маса розчиненої речовини) / (молярна маса розчиненої речовини) = 60 г / ((-1.86°С / 1.85 кг•К/моль) * 1)
n = 18.14 г/моль
Пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад