Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Довжина дуги кола виражається формулою L = 2πr * (α/360°), де L - довжина дуги, r - радіус кола, α - градусна міра дуги.
Підставляємо відомі значення і отримуємо:
15 см = 2πr * (18°/360°)
Спрощуємо:
15 см = πr/10
r = 150/(10π) ≈ 4,77 см
Отже, радіус кола приблизно дорівнює 4,77 см.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад