Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
M(H2O)=18г/моль
m(H2O)=36г
n=m/M=36/18=2моль
Пояснення:
polinapola16:
Обчисліть масу та об'єм карбону (IV)оксиду необхідну для добування карбоної кислоти масою 12,4г можеш будь ласка відповісти і на це☺️
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад