• Предмет: Физика
  • Автор: vladrodionov736
  • Вопрос задан 1 год назад

Електричний паяльник підключений до джерела струму напругою 200 В.
Опір нагрівального елементу паяльника в гарячому стані дорівнює 50 Ом. Яка
сила струму в нагрівальному елементі?(45 балов даю) кидайте с полным решением прошу!

Ответы

Ответ дал: zinovicgrigorij
1

Ответ: 4А

Объяснение:

Дано:

U=200В

R=50 Ом

-------------

I-?

Согласно закона Ома:

I=U/R=200/50=4А

Ответ дал: Alxemek1000
1

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

U=200В

R=50Ом

---------------

I=?

I=U/R

l=200/50=4А

Вас заинтересует